top of page
לוגו-עברית-שקוףת.png
box-2.jpg

חושבים מחוץ לקופסא

About Me

מי אנחנו

חברת נקודה הינה חברה שמתמחה בשיווק פרויקטים בתחום המגורים בתל אביב והסביבה.

החברה הוקמה ומנוהלת ע״י צוות של אנשי היי טק, שעוסקים ומתמחים כבר מעל עשור בשיווק פרויקטים בנדל״ן, בארץ ובחו״ל, באינטרנט, בעיתונות ובערוצי מדיה נוספים.

לצוות שלנו, התמחות יוצאת דופן וניסיון רב בתחום ה Online Marketing, שיווק באינטרנט, בארץ ובעולם. התמחות זו מהווה יתרון משמעותי בפעילות השוטפת שלנו, בשיווק פרויקטים בתחום הנדל"ן, ומאפשרת לנו למקסם את איכות הפרסום והפניות דרך ערוץ האינטרנט, ע"י בניית תכנית שיווק, קניית מדיה ואופטימיזציה של קמפיינים, תוך מזעור העלויות ליזם. 

 

האני מאמין שלנו פשוט והוא המפתח להצלחה שלנו:

 

סוף מעשה במחשבה תחילה

כמו בכל תחום, גם בנדל״ן, אם מגדירים מראש, ובאופן מדוייק, את המטרה הסופית, ניתן לתכנן ולבנות את דרכי הפעולה ולפעול בצורה נכונה, יעילה ויצירתית להשגת המטרה.

בשיווק פרויקטים, אנחנו עובדים ומלווים באופן צמוד את היזמים על מנת להשיג את מטרות הפרויקט. האנשים בצוות שלנו משלבים ניסיון מאוד ייחודי ומגוון, כולל פעילות של שנים הטכנולוגיה והאינטרנט, ניסיון ייחודי בפרסום ושיווק מתוחכם בארץ ובחו״ל, איסוף, ניתוח וזיקוק מידע עסקי, רוח יזמות והבנה עמוקה והתמחות בענף הנדל״ן ובעולם העסקים.

Work Experience

מה אנחנו מציעים

עבור היזמים, בניית פרויקט חדש תלוי ומוערך בפוטנציאל הרווח של הפרויקט.

יזם שיוזם פרויקט חדש, כבר בשלבי התכנון נדרש להציג תחזית תוצאות של מימוש הפרויקט.

השירות שלנו עבור היזמים מתחיל כבר בשלב התכנון, יש לנו את הכלים לנתח עבור היזם את התכנות הפרויקט, מה רמת הביקוש של אותו איזור, תכנון ותמהיל הדירות לפי הביקושים באיזור, אילו נכסים דומים נמכרו באותה סביבה ומי הוא קהל היעד. בעזרת נתונים אלו אנחנו בונים תוכנית שיווק מדויקת שבנויה מאבני דרך מדויקות שיביאו להצלחת התוכנית:

אייקון_וזם-1.jpg

תכנון תקציב פרסום

חלוקת תקציב מדיה לערוץ האונליין והאופליין. באונליין - לאתרים כמו מדל״ן, דה-מרקר, גלובס, כלכליסט, YNET, גוגל ופייסבוק ועוד, ובאופליין שילוט ופרינט. 

הכנה והקמה של קמפיינים פרסומיים בארץ ובחו״ל בשפות השונות, בערוצים המתאימים ביותר, עיתונות, אינטרנט, דיוור, תערוכות. לשם כך החברה משתמשת בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, שחלקן פותחו על ידה, ובשיטות שיווק ממוקדות לאיתור הרוכשים קבלה וסינון של פניות מקהל היעד, מרוכשים פוטנציאלי.

אייקון_תכנון-תקציב-1.jpg

 

בניית אסטרטגיית שיווק משלב ה presale ועד סיום הבנייה, קצב ונפח מכירת הדירות בהתחשב בליווי הבנקאי.

אייקון_בניית-אסט-1.jpg

ניתוח סביבת הפרויקט

מבחינת ביקושים ונכסים שנמכרו באותו אזור שמובילים ליצירת טבלת מחירים הגיונית ומחוברת לשוק. הגדרה של קהל היעד והמטרה עבור הפרויקט, כולל תושבי חוץ ומשקיעים. 

אייקון_ניתוח-סביבת-1.jpg

קשר אישי

כל התהליך נעשה בצמוד ליזם, בפגישות קבועות תוך הקשבה וגמישות,

להשגת המטרה ותוצאות אופטימליות.

אייקון_קשר-אישי21.jpg

אנשי מכירות בשטח 

תיאום פגישות עם לקוחות,וסגירת עסקאות.

אייקון_אנשי-מכירות-1.jpg

יצירת חומרים שיווקים

מיתוג, הדמיות, קטלוג, בניית מיני אתר לפרויקט ובאנרים. 

יצירת חומר מסודר ומאורגן של הפרויקט שמכיל את כל הנתונים, שישמשו ככלי לאנשי המכירות בשטח.

אייקון_חומר-שיווקי-1.jpg
Education

פרויקטים בשיווק

בלוך 5 גבעתיים
כצנלסון 81 גבעתיים
יהודה הימית 25-27 תל אביב
שפרינצק 17 תל אביב
Anchor 1
בלוך 35 תל אביב

עוד מהמדיה

תקציב הפרסום מחולק למדיה אונליין ואופליין, חלוקת תקציב לאתרים באונליין כמו מדל״ן, דה-מרקר, גלובס, כלכליסט, YNET, גוגל, פייסבוק ועוד, ולמדיה אופליין כולל פרינט. הכנה והקמה של קמפיינים פרסומיים בארץ ובחו״ל בשפות השונות, בערוצים המתאימים ביותר, עיתונות, אינטרנט, דיוור, תערוכות. החברה משתמשת בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, שחלקן פותחו על ידה, ובשיטות שיווק ממוקדות לאיתור הרוכשים וסינון של פניות מקהל היעד, ליצירת לידים איכותיים.

אנחנו מייצרים חומרים שיווקים, מיתוג, הדמיות, קטלוג, בניית מיני אתר לפרויקט ובאנרים. 

מופעים חוזרים של הבאנרים באתרים לפי מיקוד : כלכליסט, דה מרקר, יד 2, מדל״ן, ynet וכו׳

באנרים-מופע-2ום.jpg
באנרים-מופע-1ום.jpg
Anchor 2

מגרשים ופרויקטים

חברת נקודה בעלת ניסיון רב בקידום, ניהול וליווי פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית לסוגיה.

החברה מציעה את שירותיה לחברות יזמיות המעוניינות לקדם פרויקטים, כאשר החברה עוזרת לאותן החברות לקדם את הפרויקט מול הדיירים והגופים השונים הקשורים עם הפרויקט וכן לבעלי דירות או בעלי זכויות במגרשים המעוניינים לממש את הזכויות שברשותם ע"י מכירה או איתור היזם המתאים לקידום עסקת קומבינציה במגרש שבבעלותם, וזאת במטרה למקסם את הזכויות והתמורות אותן יקבלו בעלי הזכויות מהיזם הנבחר.

שיטת העבודה בה פועלת החברה בייצוג בעלי זכויות היא ראשית בחינה ראשונית של הזכויות במגרש הרלוונטי, הן מבחינה תכנונית והן מבחינה כלכלית ולאחר מכן ביצוע מכרז פנימי לאיתור היזם שהינו בעל הפוטנציאל הגדול ביותר למימוש הפרויקט, בתנאים הטובים ביותר בעבור בעלי הזכויות במגרש ולשביעות רצון הבעלים, הכל תוך שיתוף ועדכון הבעלים לאורך התהליך.

 

Contact Me

צרו עמנו קשר

כתובת:

החרושת 18

רמת השרון

בטלפון:

052-4345666

נשלח בהצלחה :)

bottom of page